Dadoja e tyre, Xhill, ua grabit qenin pasi merr vesh qe do shpërngulen në San Fransisko. Sapo e kishin pushuar nga puna, e braktisur nga ish i dashuri dy here dhe e lënë pas dore nga mamaja e saj, Xhill vendos të arratiset me miken e saj më të mire, qenin Litëlls (Lejla), por peripecitë nuk kanë të munguar.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.7/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Played

Uptobox

Novamov

Ezfile

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Vidbull

Promptfile

Vidspot