Një ish kampion boksi i pafat detyrohet të bëjë zgjedhje mes shoqërisë dhe ambicies kur akuzohet për nje vrasje, të cilën s’e ka kryer.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Oboom

Filehoot

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids