Baba dhe bir bashkohen për të shpëtuar Krishtlindjen, pasi marrin vesh që Babagjyshi po flinte në garazhin e tyre.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo