Jeta pas diplomimit nuk shkon sipas planeve për Uillin dhe Xhillianën, të cilët e gjejnë vetën të humbur në një det me punë shumë të çuditshme. Por me ndihmën e famlijeve të tyre, miqtë dhe bashkëpuntorët shumë shpejtë zbulojnë se aventurat më të rëndësishme dhe gazmore janë ato që nuk muind t’i parashikojmë…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.1/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox