Dy policë të korruptuar vrasin gabimisht një polic të infiltruar të DEA-s dhe mundohen që fajin t’ia hedhin një njeriu të pastrehë…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.7/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo