Një person i mallkuar, dhe i armatosur (Wesley Snipes) viktimat e të cilit kthehen nga vdekurit rekrutojnë një luftëtar të ri për t’i ndihmuar në luftën e tyre kundër një bandë zombish.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:3.6/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox