Prill 1945. Teksa aleatët bëjnë përpjekjen e tyre të fundit në arenën evropiane, një rreshter drejton një tank Sherman dhe pesë pjesëtarët e ekuipazhit të tij drejt një misioni vdekjeprurës në territorin e armikut. Të paktë në numër, pa municione dhe me një ushtar të ri në togën e tyre, rreshteri dhe njerëzit e tij përballen me sulme shkatërrimtare gjatë përpjekjes së tyre heroike për të goditur në zemër të ushtrisë naziste.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 8.0/10

Shiko Shkarko

Firedrive (Nuk punon)

Shkarko Direkt 1

Sockshare (Nuk punon)

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot