Pasi kthehet në shtëpi nga Afganistani, një mjeke e dekoruar e ushtrisë Amrikane dhe një nënë beqare përpiqet të rindërtojë marrëdhënien me djalin e saj.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.3/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids