Kiefer Dhe Donald Sutherland ndajnë ekranin në këtë skenë perëndimore që bën fjalë rreth një pasaniku të hidhur që përpiqet për të bërë marrëveshje me babain e tyre të ftohtë ndërsa komuniteti i tyre është i rrethuar nga hajdutë tokash të pamëshirshëm.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.4/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox