Një lojëtar ragbi futet në një qendër dënimi për të rinjtë. Atje ai luan për skuadrën Hajland Ragbi dhe së fundmi luan kundër të atit në Kampionatin Kombëtar.

YouTube-logo-full_color

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Upfile

Vidbull

Promptfile

Vidspot