Dy agjentë anti-terroriste turke dërgohen në New York City në një mision për të gjetur dhe sjellë përsëri liderin e rrezikshmëm islamik koduar “Dexhallit”, i cili besohet se fshihet atje.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.0/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox