Kur Kimberly ka një parandjenjë për një aksident në autostradë ajo bllokon autostradën, duke i ndaluar disa të tjerë që supozohej se do të vdisnin … Të mbijetuarit fillojnë të vdesin në mënyr misterioze dhe është në dorë të Kimberlit të ndalojë këtë para se të jetë ajo në radhë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.2/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox