Feliksi është një djalë trazavaç i cili përjashtohet nga shkolla dhe bashkë me shokët e tij s’do të ndalojë para asgjëje që prindërit e tij mos ta marrin vesh.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids