Në Kolumbi, një djalë i ri njihet me vajzën e ëndrrave të tij dhe më pas takohet me xhaxhain e saj, Pablo Eskobarin…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.6/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

V1 Player

Oboom

Played

Uptobox

Filehoot

Uplea

Vodlocker

Hugefiles

Userfile

1Fichier

Vidto

Filepup

Vidbull

Megavideo

V-vids