Ylli i filmave Vinsent Çejs së bashku me miqtë e tij Erik, Breshkën dhe Xhonin janë rikthyer – drejt e për biznes bashkë me agjentin e suksesshëm si drejtor studioje në një projekt të rrezikshëm që është nën regjisimin e Vinsentit.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids