Filmi tregon një luftë mes Hanëve dhe Tajlandezëve në Mongolinë e jugut, para 1 mijë viteve.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.6/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

SpeedVideo

VideoMega

TheVideo