Eden Lake, është një nga filmat thriller më provokues dhe të tmerrshëm.
Xheni dhe Stivi janë dy të rritur të cilët vendosin të kalojnë një fundjavë në një zonë të Anglisë e cila quhet: Liqeni i Parajsës. Ardhja e një bandë të rinjësh e thyen këtë magji, duke mërzitur çiftin me zhurma. Situata përkeqësohet në mënyrë drastike kur grupi merr makinën e Stivit dhe detyron çiftin për t’i ndjekur që të përballen me ta. Pasojat e këtij zemërimi do të shndërrohen krejt papritur në një makth pa fund.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.9/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

V1 Player

Oboom

Played

Uptobox

Filehoot

Uplea

Vodlocker

Hugefiles

Userfile

1Fichier

Vidto

Filepup

Vidbull

Megavideo

V-vids