Një punonjës në Hollivud dhe mekanik e gjen veten në telashe pasi ndihmon fqinjin e tij në një arratisje, pas një vjedhje.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.8/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox