Një baba hakmarrës shpëton nga ferri dhe shkon për të vrarë atë që i vrau vajzën dhe rrëmbeu mbesën.

YouTube-logo-full_color

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot