Jeta ndryshon për Malkolmin, një i fiksuar pas mësimeve i cili jeton në një lagje të rrezikshme, pas një ftese të rastësishme për në një festë organizate të fshehtë e cila e çon atë dhe miqtë e tij drejt një aventure nëpër Los Anxheles.

YouTube-logo-full_color

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Upfile

Vidbull

Promptfile

Vidspot