Bazuar në histori të vërtetë: Në vitet ’70, agjenti i FBI-së Joe Pistone lë familjen e tij dhe infiltrohet në mafie me emrin Donnie Brasco. Për t’u bërë një gangster ai duhet të tregojë besnikëri absolute dhe gatishmëri për të kryer krime në mënyrë që të pranohet në banda. Donnie njihet me një vrasës të moshuar mjaft cinik i cili s’ka arritur kurrë majat dhe tani në raport me djaloshin sheh mundësinë e një të ardhme të ndryshme.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.8/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids