Kur një ekip aktorësh të trajnuar për Kung-Fu janë në prag të hyrjes në Hollivud, një regjisor misterioz dhe sadist i detyron ata të marrin pjesë në luftime nëpër Los Anxheles. Regjisori filmon çdo lëvizje të tyre ndërkohë që ata vërtetojnë aftësitë e tyre në një botë mashtruesish dhe luftëtarësh të arteve marciale.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.6/10

Shiko Shkarko

Firedrive (Nuk punon)

Shkarko Direkt 1

Sockshare (Nuk punon)

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot