Një oficer policie dhe një psikologe hetojnë vdekjen e pesë personave të cilët u vranë ndërkohë që përpiqeshin të thërrisnin fantazma.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.3/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

The Videos

Openload

Novamov

Uptobox

NowVideo

Ezfile

Videoweed

Uploaded

Vidto

1Fichier

Vidbull

Promptfile

V-Vids