Frikë, pasion dhe seks. Romanca mes dy të rinjsh me fantazi seksuale të çuditshme që përfundon tragjikisht.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 4.3/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Speedvideo

VideoMega

TheVideo