Detektiv Çaves, një person familjar dhe polic i fortë, do përpiqet të zgjidh një krim misterioz. Për të zbuluar identitetin e vrasësist, ai duhet të qartësoj enigmën që është gati ti zërë pritë edhe zemrës së tij. Pasioni surprizon edhe detektivët më finokë, por kush do triumfoj në fund: ligji apo dëshira?

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5,2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids