Një ish-operativ i Forcave Speciale, i kthyer në mercenar, i nënshtrohet një eksperimenti mashtrues që e lë atë me fuqi shëruese intensive, duke adoptuar një personalitet të dytë, si Dedpull.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:8.6/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox

  • Pegasus

    edhe skeni pse i fshini Komentet dhe mendimet e shikuesve! nese sju pelcen juve Stafit ” MORSRRI” atehere eshte eshte problemi i juaj ! por une kisha thene qe mos te fshihen mendimet dhe komentet e shikuesve , ne perjashtim ata qe perdorin fjale banale!