Nëse dita më e keqe e jetës tuaj do të përbëhej nga një vrasje aksidentale e të dashurës tuaj me një sëpatë, me një rrethore prej zinxhiri rreth krahut tuaj, dhe me shikimin e një tmerri se si miqtë tuaj më të afërt janë gllabëruar nga një batalion i mumjeve naziste, ju do të duhet të pranoni se gjërat mund të shkonin edhe më keq. Në rastin e Martinit, ky ishte vetëm fillimi.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.4/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot