28 vite më parë akuzoi të vëllanë për vrasjen e mamasë dhe dy motrave. Asgjë nuk është si ta thonë të tjerët! Libi Dei kërkon të zbulojë të vërtetën e masakrës së familjes së saj dhe nëse ishte treguar e padrejtë me të vëllanë. Me ndihmën e mikut të saj të ri, Lajl, zbulon të vërtetën e hidhur…

YouTube-logo-full_color

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot