Një grup njerëzish ujq zbresin në një fshat të vogël në kërkim të një vajze që rilind çdo 2000 vjet dhe që mban sekretin e mbijetesës së tyre. Ata do të shkatërrojnë gjithçka që i del para për të plotësuar qëllimin e tyre.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.3/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids