Garda Walmington merret me një gazetar femër dhe një spiun gjerman, nderkohe qe Lufta e Dytë Botërore shkon në përfundimin e vet.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.3/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox