Një njeri i divorcuar takon gruan e ëndrrave të tij. Pastaj ai takohet dhe me djalin e saj.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.3/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox