Një grua e pafajshme, akuzuar për vrasjen e djalit të saj dhe e varur si një magjistare, mallkon një pemë dhe fëmijët që luajnë rreth saj. Efektet e këtij akti hakmarrës zgjasin nëpër vite dhe shekuj. Një familje e cila shkon në shtëpinë e saj të re fillon të zbulojë të vërtetën e tmerrshme pas “Pemës së Shtrigës”
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.9/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox