Ish Kampioni Botëror “Rocky Balboa” bëhet trajneri i Adonis Xhonson “Krid”, i biri i mikut të tij të ndjerë dhe i ish rivalit Apollo Krid, i cili ka probleme të mëdha në jetën private dhe në të njëjtën kohë pavarësisht talentit nuk arrin të ketë sukses në botën e boksit.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 8.4/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo