Chelios përballet me një mafioz kinez i cili i ka vjedhur zemrën e tij pothuajse të pathyeshëm dhe e zëvendësoi atë me një lavjerrës bateri-powered që kërkon impulse të rregullt të energjisë elektrike për të vazhduar të punojë.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.2/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox