Super yjet e Wrestling Dolph Ziggler and Kane luajnë në këtë thriller elektrizues. Kur një psikopat rrëmben një fëmijë dhe e lidh me eksploziv, Rei (Ziggler) i ndjekur nga humbja e djalit të tij merr çështjen në dorë. Tani, ai duhet të mundë kohën, duhet të ndalojë këtë psikopat dhe të shpëtojë fëmijën e pafajshëm.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox