Një film aksion ku në qendër të filmit është mashtrimi nëpërmjet bukurisë femërore dhe implikimi i një agjenti kredish në botën e mafies aziatike.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.5/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox