Rajli kërkon kurën për një sëmundje që vrau Semantën dhe që mund të vrasë atë dhe gjithë botën.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.3/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Nosvideo

VideoMega

V-Vids