Një adoleshent dërgohet në një shkollë riedukimi në mes të shkretëtirës. Teksa mësojmë rreth ngjarjeve tragjike që e kanë çuar aty, ai nis një luftë për mbijetesë me të burgosurit e tjerë, përgjegjësit si dhe me kolonelin e luftës të dalë në pension i cili është në krye të atij vendi.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.6/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot