Duke e pasur pothuajse të pamundur t’i largohet grackës së pokerit, Bobi, një djalosh që jeton me nënën e tij të sëmurë, mundohet të gjejë para për të përballuar shpenzimet e së ëmës, me anë të pokerit. Pasi zbulon që i ati ka vdekur për faj të Çips, ai luan një lojë të fundit me të ku dhe vritet nga ortaku i tij Turko.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo