Me Kristen Stewart dhe Chloë Moretz. Një aktore veterane (Juliette Binoche) vendoset ballë për ballë reflektimit të sikletshëm të vetes së saj kur pranon të marrë pjesë në ri-bërjen e një vepre që e lançoi në botën e kinemasë…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.8/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

V1 Player

Oboom

Played

Uptobox

Filehoot

Uplea

Vodlocker

Hugefiles

Userfile

1Fichier

Vidto

Filepup

Vidbull

Megavideo

Vidup