Një komedi rreth një detektivi privat që futet në një anije udhëtimesh plot me padronë, femra të mrekullueshme, terroristë, vrasës, dhe ushqim të pamjaftueshëm.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.5/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

The Videos

Openload

Novamov

Uptobox

NowVideo

Ezfile

Videoweed

Uploaded

Vidto

1Fichier

Vidbull

Promptfile

V-Vids