Portieri i një skuadre pak të njohur të futbollit rrëmbehet nga një skuadër qeveritare e Argjentinës dhe dërgohet në qendrën e paraburgimit. Pas disa muajsh të torturës, ai komploton ikjen e tij me tre burra të tjerë të rinj.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.3/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox