Gjashtë turistë dhe një udhëzues turneu nisen për tek qyteti i braktisur Pripyat, në shtëpin e ish punëtorëve të reaktorit bërthamor të Çernobilit. Gjatë hulumtimit të tyre, ata shpejt zbulojnë se ata nuk janë vetëm…
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.0/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox