Në Siatëll, dedektivi Keuntin Koners është pezulluar padrejtësisht dhe partneri i tij Xheison Jork lë forcën policore pas një sulmi tragjik në “Pearl Street bridge” kur pengjet dhe kriminelët vdesin.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.5/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Upload.af

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Speedvideo

VideoMega

TheVideo