Historia e dy burrave qe udhëheqin një revolte ne dy kampe te ndryshme brenda burgut dhe historia e rojës se burgut i cili përfshihet mes tyre duke u shtiru si i burgosur në përpjekje te dëshpëruara për te dale i gjalle.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.7/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox