Aktori i dështuar i Hollivudit Regon Pirs, është rrëmbyer nga banditë rrugës për në Shrivport, Luiziana. Bllokuar në një kasolle, rrëmbyesit e torturojnë dhe i bëjnë shantazh duke marrë llogarinë e tij në Twitter dhe duke kërcënuar se do të ngarkojnë materiale kompromentuese. Si mund t’i shpëtojë situatës së tij?

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.0/10

Shiko Shkarko

Firedrive (Nuk punon)

Shkarko Direkt 1

Sockshare (Nuk punon)

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot