Për tes (Akerman) dhe dy miqtė e saj Kara (Nikki Reed) dhe Dawn (Deborah Ann woll), puna dukej mjaft e thjeshtë: ndërpreu një ngarkesë të dyfishtë-kryq të drogës për shefin e tyre të krimit Mel (Willis) në një lokal të vogël të izoluar. Por kur një zinxhir i pandalshëm ngjarjesh shpaloset, të gjithë shpejt e kupton se askush nuk është që ata duket dhe puna mund të jetë diçka tjetër se duke eliminuar konkurrencën. Ajo që filloi si udhëzime të thjeshta tani është kthyer në një lojë vdekjeprurëse mace-dhe-miu – me armë të mëdha vuri në të gjithë.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.7/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1fichier

VideoMega

Uptobox