Një vajzë e re fillon udhëtimin e saj të parë në Paris, por arsyeja e udhëtimit të saj ka një qëllim shkencor , ajo e mbledh një ekip dhe futet tellë nën tokën e Parisit në labirintet  e tuneleve gëlqerore nën qytetin që është i veshur me eshtrat e 7 milion njerzëve. Por ekspedita e saj shkencore nuk shkon ashtu siç e kishte menduar , pasi që sulmohen nga disa krijesa nën-tokëore !
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.6/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox