Në Nju Jorkun e viteve 1950, një shitëse e cila ëndërron për një të ardhme më të mirë, bie në dashuri me një grua më të madhe se vetja dhe të martuar.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.7/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo