Në botën e trafikut të armëve, besnikëria, nderi dhe maturia janë shumë të vlefshme, por s’ka asgjë më të rëndësishme se lidhja e familjes. Fuqia sjell armiq dhe një tradhëtia e një njeriu të dashur të pret si thikë. Anë do të mbahen, luftra do të luftohen, në fund vetëm një Mbret do të ketë…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.6/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

SpeedVideo

VideoMega

TheVideo